Προηγούμενο θέμα
Η προδοσία
Επόμενο θέμα
Dear Schooligans...
Διαβάστε επίσης
Το νεκροταφείο των φοιτητών
Όταν τελείωσα το (ιδιωτικό) σχολείο, νόμιζα ότι θα άφηνα πίσω τους μαθητές που όλη μέρα διαβάζανε και τους καθηγητές που μας πρήζανε. Νόμιζα ότι στο Πανεπιστήμιο (για το οποίο τόσο μας είχαν ζαλίσει!) θα γνώριζα πιο ενδιαφέροντες...
Της πουτάνας! (με την καλή έννοια)
Κάποια στιγμή στο dvd του Schoolwave 2009 η κάμερα πλησιάζει ένα μαθητικό συγκρότημα από τη Θεσσαλονίκη. Η κουβέντα φτάνει στον περσινό Δεκέμβρη. «Η δολοφονία ήταν η αφορμή. Αν δεν είχαμε βγει στους δρόμους, θα μας είχαν βάλει όλους...
Outsiders
Ένα βιβλίο για τους καλλιτέχνες των δρόμων
Ξεφυλλίστε το τεύχος:
![](http://schooligans-production.s3.amazonaws.com/issue_pages/195/file/lg_Schooligans__7_1.jpg?1528719082)
![](http://schooligans-production.s3.amazonaws.com/issue_pages/196/file/lg_Schooligans__7_2.jpg?1528719085)
![](http://schooligans-production.s3.amazonaws.com/issue_pages/198/file/lg_Schooligans__7_4.jpg?1528719089)
![](http://schooligans-production.s3.amazonaws.com/issue_pages/199/file/lg_Schooligans__7_5.jpg?1528719092)
Προηγούμενο θέμα
Η προδοσία
Επόμενο θέμα
Dear Schooligans...